pages

laupäev, 7. september 2019

Ma olen igal sügisel teinud väike kokkuvõtte suvest, nüüd tuleb juba kolmas taoline postitus, kuid arvan, et neid on huvitav lugeda, sest iga suvi on ju niivõrd erinev. Endal ka aastaid hiljem põnev lugeda ja meenutada :)

Sel aastal algas minu suvi alles juuni lõpus. Suve algusesse jäid ka blogikad, kus sel aastal noppisin teise koha. Mõned päevad hiljem oli ka minu lõpetamine, purki sai põhikooli lõpuklass.
Kokkuvõttes oli mul suvi suhteliselt teguderohke, aga samas leidsin aega ka puhkusele. Ma kokkasin väga palju, tegin ka pilte- need tuli ju kõik raamatusse kokku panna ;) Käisin esimest korda avastamas Narvat ning selle lähiümbrust, mis oli väike kultuuritripp. 

Et asi liiga "igavaks" ei kisuks, suutsin ka veidi muresid tuua enda suvesse- ma kõrvetasin ära oma silma (reaalselt silmamuna) lokitangidega.. nagu mida helli?! kuidas minuga juhtub? Õnneks oli see õnnelik õnnetus, mis umbes nädalaga korda sai😄

Küpsetasin-küpsetasin ja pildistasin-pildistasin, postitasin instagrami.
Samuti sain suve jooksul teha mitu erinevat koostööd ja leida endale uue sponsori, kelleks on Eesti firma Belief! 💞
Mõned nädalad hoidsin ka oma õetütart Emmat ja mõni kord teist õetütart Lisandrat- nendega juba igav ei hakka ja hoidsid mind korralikud tegevuses :)

Samuti otsustasin sel suvel minna FitCampi, mis oli lihtsalt nii lahe kogemus. Muidu ma eriline laagritaja pole, oma voodi on ikka kõige lemmikum, aga seekord olin seal koos sõbranna Amaniga. See tegi kogu olemise palju lahedamaks! Seal oli super seltskond, tervislik toit, soojad ilmad ja palju trenni- täpselt mulle mõeldud!!

Võtsin sel suvel ka õdedega kuu aega tennisekursusi, ma tegelikult olen seda mõned aastad tagasi mänginud, aga oli vahva midagi teha õdedega. Samal ajal tennist meelde tuletades.. tuleb ikka leida perele kvaliteetaega ka :)

Muidugi ei jäänud plaanist välja ka mu sõbrad ja imeline kallim, kellega ka koos palju vahvat ette võtsime. Leidsin sel suvel ka uue hobi- discgolf(kes ei tea googeldage), minu meelest nii vahva ajaveetmisviis, mis kõige parem, see on värskes õhus! Mind võis leida augustis päris mitmeid õhtuid discgolfi harjutamas- suve lõpuks isegi sain päris käppa selle värgi😉 

Last but not least, augustikuu lõpus tuli trükist mu armas.. niii oodatud pisike kullake- mu enda kokaraamat! See oli ainus asi, mis oli mu selle aasta tööalane eesmärk, mis läks kirja juba Jaanuaris ning ma sain sellega hakkama! JUBEE UHKE TUNNE🥰

Praegu seda kõike üle lugedes tundus see suurepärane suvi! Isegi kui hetkes mõtlesin, et ei tee midagi- siis tegelikult õppisin igat hetke nautima. Samas leidma isegi halbades olukordades midagi head- see on oskus, mida olen püüdnud endas pikalt arendada, aga millega alles nüüd vaikselt hakkama saan! 

Ilusat sügist teile armsad! :)

teisipäev, 13. august 2019

Eelmisel nädalal ilmus interneti avarustesse ühe blogija poolt postitus suhkruasendajatest ning see jäi ka mu jälgijatele silma- mis viis selleni, et sooviti ka minu arvamust. 

Ilmselt minu Instagrami toidublogi jälgijad on juba teadlikud, et mina suhkruasendajaid ei väldi! Jah tean, et nende pikemaajalist mõju tervisele uuritud ei ole, sest nad pole veel nii pikalt laiemalt maailmas levinud.. kuid ikka ma tarbin neid?! 
Suhkruasendajad on hea viis, päevaste kalorite tarbimist vähendada, mina ja paljud teised seda võimalust kasutavad. Suhkruasendajaid kasutavad paljud fitnessi võistlejad- nemad ju saavad läbi aastate vormi, kuigi toit neid sisaldab. Küllap nad siis ikka aitavad hoida kaloreid normis, aga toidu magusamana. Mina olen ise samuti juba 2 aastat kasutanud Steviat ja Huxolit, tundub, et mina petukauba peale pole sattunud, sest nii palju või vähe ma neid kasutan, siis  olen viimasel kahel aastal olnud oma elu parimas vormis. 
Ma olen hirmus kokkamishuviline ja magusafänn, aga kui sõin koguaeg suhkruga tehtud kooke, siis olin ise ka oma kehaga rahulolematu ja veidi suurem, kui teised. See tähendab, et mulle on nad abimeheks- kokates, aga samas elades elu endale meelepärase vormiga!

Ütleme nii, et kui näiteks mu mõnes koogis on Steviat või Huxolit, siis teised toidukorrad on mul siiski n.ö "puhtad". 
Mina pole siiani ka märganud, et mu maitsemeeled oleksid nõrgemad ja tunneksin toidumaitseid vähem, kui teised. Ma pigem tunnen alati magusust ja soolasust rohkem, sest olen harjunud sööma tervislikku toitu, pigem tagasihoidlike maitsetega. 

Mina olen alati öelnud ELUS PEAB OLEMA TASAKAAL! Sama on ka suhkruasendajatega. Muidugi pole normaalne neid hommikust õhtuni näost sisse süüa, kuid samas arvan, et neid ei pea surmahirmus vältima. 

Postitust kokkuvõttes on see iga inimese enda valik, kas ta sööb või väldib neid, aga minu arvamus on see, et normaalsetes kogustes võib kõike tarbida! Ärge mõelge asju hullemaks, kui nad on ja ärge kartke üle! 

Tasakaalukat ja loodetavasti päikselist suve lõppu teile! 😍

esmaspäev, 29. juuli 2019

Miks tahaksin sotsiaalmeediast lahkuda?

Jah, see sotsiaalmeedia ajastu on tulnud meile kasuks- me saame olla oma tuttavate ja lähedaste eludega palju lihtsamalt kursis, nendega suhelda ja lihtsalt teada, mis maailmas toimub. Kui see oli nii öelda positiivne, siis kõigel on negatiivne pool samuti. 
See on toonud meie ellu nii palju võrdlemist ja teiste hukkamõistu, et see lausa kohutav. 

Kindlasti kõik noored teavad äppist nimega Snapchat, kus minagi olin mitmeid aastaid, sest tundus ju nii mõnus koguaeg jagada, mida teed ja teised ka ikka teaksid, et sul on huvitav elu. Teise poolena said koguaeg teada, mida teised teevad. Hmm.. pikemat aega see tundus okei, kuni üks päev hakkasin mõtlema, et miks mulle seda kõike vaja on? Miks ma pean olema koguaeg teiste eludega kursis ja püüdma neile tõestada, et mul on tore elu? Miks ma ei võiks selle asemel keskenduda oma elule ja selle nautimisele? Miks ma lasen sel võtta endalt nii palju tähelepanu?

Kui kõik need miks`id kokku sain, siis mõistsin, et midagi peab muutuma, kohe ma muidugi midagi ette ei võtnud, sest kustutamine tundus ebareaalne, sest "Appi ma, siis ei tea sõbrannadest ja sõpradest midagi". Nädalake-kaks läks mööda ja ikka see mõlkus mu peas.. ühel päeval tegin selle lihtsalt ära. (Tean, see kõlab nii dramaatiliselt 😄) 
Kui aus olla, siis see on nii hea tunne! Ma saan keskenduda koguaeg sellele, et elan hetkes, ma ei vaja enam koguaeg telefoni, et filmida/pildistada, mis mul praegu käsil on. 
Ma olen hakanud jäädvustama pilte selleks, et mõned hetked jääksid meelde, mitte et teised seda nägema peaksid (Kuigi instagramis vahel ikka erilisemaid jagan ka😉)! Ja see tunne on niiii värskendav!!
Muidugi on Instagram suhteliselt samal põhimõttel üles ehitatud, aga see on ikkagi minu jaoks teistmoodi- seda ma muidugi ei kustuta ka, sest pean ju oma toidublogi, mis selles keskkonnas on.. kuid aus olles- tunnen vahel isegi, et Instagram on nii mõttetu, sest seal sa ju peaaegu vaatadki koguaeg teiste elu ja elad seda justkui läbi. Kulutades sellele nii palju aega. 
Mõeldud-tehtud! Seejärel võtsin ette inimesed, keda ma jälgin ja tegin suurpuhastuse. Jätsin alles need inimesed, kes tõesti inspireerivad või kelle eludega tahan kursis olla. Nüüd on minu jaoks see täitsa teine- ma enam ei jälgi inimesi, et lihtsalt oleks ajaviidet vaid, et nende inimeste eludega tahangi kursis olla.

Mis on siis tagajärg? 
Kas kujutate ette, et ütlen- see oli suurepärane otsus! Ühel päeval sõbranna helistas "Kuule, sul pole nüüd Snapchati, aga tahtsin, et sa ikka teaksid, et.." Muidu oleksingi saanud selle snäpi, vaadanud läbi ja edasi midagi teinud. Aga helistades rääkisime veel 30 minutit, mis vahepeal toimunud. Teiste tuttavatega samuti palju huvitavam kokku saada ja rääkida vahepeal toimunust- kokkuvõttes ei jää ma ju millestki ilma vaid kõik on nii nagu olema peaks. 

Lisaks on mu telefonis olemise aeg vähenenud suurel hulgal, keskmisel päeval lausa tunnikese jagu.. kas pole mitte suurepärane mu silmadele ja mida kõike selle ajaga teha jõuab😊 Mul on rohkem aega hoopis oma nina pista raamatusse ja uusi teadmisi saada.. 


Tegelikult ongi sotsiaalmeedia justkui narkootikum, koguaeg tahad olla nina telefonis- telefoni vaba päev tundub midagi ulmelist, see ongi tänapäeva ühiskond ja ega sinna midagi teha ei saa.. Mina saan ainult julgustada, et proovige ikka rohkem oma nina telefoni tagant välja saada ning elage hetkes! 💝


reede, 31. mai 2019

Vau, alles praegu blogisse sisse logides märkasin, et eelmisest postitusest on möödas juba 2 nädalat! Vau, see on läinud ikka mega ruttu. Vaheepeal suutsin koolis otsad kokku tõmmata ning nüüd on jäänud vaid eksamid. Lõpuks saab puhata, see koolilõpp oli ikka päris stressirohkne ja väsitav, kuid nüüd saab jälle rohkem teha asju, mis mulle meeldivad ja muidugi kuulub selle alla ka blogimine!
Täna tuleb jälle üks pigem jutustuspostitus, sest minu jaoks asjade välja kirjutamine aitab sellest n.ö lahti saada ja unustada!
Eile oli minu hommikusöögi all päris suur arutelu ja vaidlus. Mina nagu tavaliselt ikka, postitasin oma hommikusöögi pildi, lisasin mida sinna lisasin, kuidas maitses jne, aga sain koledasti öeldes pasarahe kaela! Nimesid igaksjuhuks ei maini, aga kui komentaariumi lahti võtate eks näete isegi kellest juttu.
Nii suur asi kõigest ühest asjast, milleks oli siis minu arvamus uute Valio jogurti kohta.. Ma ütlen ausalt, jah need saadeti mulle- mis on väga armas, et selline firma mind meeles hoiab. Aga see polnud mul esimene kord Creme brulee jogrutit süüa, Soomes oli see juba aastaid olemas ning seal käies olen alati erinevaid maitseid ostnud ning juba siis see maitse mulle meeldis- ning meeldis nüüdki- olenemata sellest, kas oleksin selle ise ostnud või see mulle saadeti!
Olen ka saanud firmadelt tooteid, mis mulle ausalt ei meeldi, aga just nii ma siis ütlengi, mitte ei kiida toodet, mis minu arvates halb.. Õigemini ma isegi ei võta siis  ülesandeks seda postitada! 
Aga mõned targad hakkasid tegema minu arvamust maha ja ütlema mulle, et mina olen fake. Mis minu meelest väga alatu, arvestades, et tegemist on täiskasvanud inimestega, kes hüppasid peale endast poole nooremale :) 
Aga et oleks, siis jäänud arvamusele kindlaks, aga EI lausa kustutati komentaar ära- kas hakkas piinlik? Mul oleks ka, kui oleks nende seisus! Ja need paarkümmend inimest, kes nende komentaare like’s- olete ise samas pajas ja minu jaoks n.ö halvas nimekirjas.. kui midagi ei meeldi, siis ei pea mind ju jälgima :)) 
Mis selle juures veel irooniline on.. nad isegi ei jälgi mind ehk nad lihtsalt tulid mu lehele, et lihtsalt draamat üles tõmmata- saidki oma tähelepanu :) 
Nüüd sain selle endast välja kirjutada, sest instagramis ma sellest pikemalt ei kirjutanud, aga tahtsin, et teaksite minu poolt- mitte seda, mis muljet minust tahetakse jätta..

Aga üks asi, mida ma pean mainima, siis VAu millised inimesed on mu kõrval.. see toetus, mida sain oma sõpradelt , kes elasid mulle mõnel hetkel olukorda rohkem sisse, kui mina- te tunnete end ära❤️


Täna on ka viimane blogiauhindade hääletamise päev, usun, et suurem enamus on juba oma hääled lemmikutele andnud :) Kuid üks asi, mis sellega seoses tuli inimeste küsimuseks, et kas me oleme nüüd Amaniga tülis, sest konkureerime samas kategoorias? Vastus on= EI! Olenemata sellest, kuidas meil läheb oleme ikka sõbrannad edasi! Kui osutub võitjaks tema- olen ääretult uhke ta üle, see oleks siis ikka täierauaga tema aasta ning, kui mu sõbrannal läheb hästi olen mina ka õnnelik! Ta tegelikult vääriks peale eelmist rasket aastat kõike head väga! 


Järgmise postituseni kallikesed! 

kolmapäev, 15. mai 2019

Minu õppetunnid

 Täna järsku keset trenni plahvatas mul peas blogipostituse idee, mille tahtsin ka muidugi koheselt teieni tuua. Hakkasin mõtlema, kui palju mu elu on viimasel ajal muutunud ning mida olen õppinud. Siin need on:
  • Esiteks, stressivaba elu on ikka max parem! Mida kiiremini hakkad negatiivset elust välja lükkama ja positiivsele keskenduma, seda kiiremini su elu muutub. Kohe kui hakkasin aasta algusest lugema erialast kirjandust muutus mu elu. Kui endal pole stressi läheb su elus ka kõik suurepäraselt!

  • Teiseks aeroobne võib ka fun olla! Olen ka olnud see inimene, kes pole viitsinud joosta või jalgratast jõusaalis sõita, tundus mõttetu ja ajavenitamine. Peale opist taastumist olen justkui hakkanud aeroobset hindama. Algul see oli ainus füüsiline aktiivsus, mida puus kannatas- ning inimene on harjumuste ohver.. nüüd mulle meeldibki nädalas 1-2 x 30-40 minutit ratast sõita! Muidugi aitab kaasa hoogne meelpärane muusika!
  • Kolmas on tasakaal! See on miski, mida õpin aina rohkem. Näiteks hetkel pean väikest viisi dieeti, suveks. See erineb mu võistlusdieedist täielikult. Ma ei pea üldse olema endaga nii karm ja saan seda vabamalt võtta- tänu millele, mu kaal teeb ka palju rohkem koostööd! Ehk väike soovitus.. ärge tehke kaalukaotust elu või surma küsimuseks, püüdke ise olla rahulik ja küll keha teeb ka teiega tööd kaasa!
  • Neljas! Lühemad trennid > pikad trennid! Kui sain jõutreeningu juurde tagasi olen muidugi super-hüper õnnelik, aga olen treeninguid muutnud lühemaks ja intensiivsemaks. Varem oli tavaline trenn 1,5-2h pikk.. aga milleks? Nüüd teen 1h, olen peale trenni väsinum ja hoian aega ka muudeks tegevusteks. EI loe kaua sa trenni teed vaid kas see on intensiivne! 
See oligi tänane postitus! Äkki mõni teist saab minuga samastuda või hoopis mõne uue nipi? 
Järgmise postituseni kallad! 

kolmapäev, 8. mai 2019

Question tag

Ühel vaheaja päeval tegime kallimaga "question tag`i" ehk võtsime netist täiesti suvalised küsimused ning vastasime neile ning mõtlesin täna teile midagi sarnast teha, äkki õpite mind siis veel paremini tundma?!

1. Mis on su täisnimi?
 Johandra-Lisett Iljušin, mkm see pole Johanna nagu mulle tihti tahetakse öelda hahaa :)
2. Kas su nimi on tulnud kellegi järgi?
Minu teada esimene nimi on tulnud sarnaselt mu õele Johannale ning teine nimi kõige vanema õe Liisu mõjutusel.
3. Kus sa sündisid, üles kasvasid ja praegu elad?
Rakvere, Rakvere, Rakvere
4. Mis on 3 lemmikut asja minu juures?
Mu hoolivus, järjekindlus ja õpihimu.
5. Kumma vanemaga olen ma lähedasem?
Lapsena olin täielik issi tütar, kuid vanusega suhtlen nüüd vanematega sama palju.
6. Kumma vanema moodi olen ma rohkem?
Vällimuselt olen täiesti ississe, aga iseloomu olen mõlemalt saanud. Isalt veidi vene karakterit ja empsilt soovi "tahan ja tahan kohe".
7. Mis on su suurim saavutus?
Olen uhke, et olen suutnud noorena oma blogi aina kasvatada ning sellega järjepidevalt tegeleda.
8. Mis on su suurim hirm?
Kaotada endale keegi lähedane ja kallis.
9. Mis on su silmavärv?
Rohelise-halli segu
10. Kes on mu lemmik muusik?
ASAP Rocky & Post Malone
11. Lemmik lapsepõlve mälestus?
Oma suurte õdede juures Tallinas olnud nädalavahetused, olid need, mida alati niii väga ootasin.
12. Lemmik värv?
Pikka aega oli heleroosa, aga nüüd pigem neutraalsemad toonid must&valge.
13. Mis on mu lemmik toit?
Viimasel ajal isutab alati bataadi friikate järgi yumm!
14. Lemmik koht kuhu olen reisinud?
Dubai for sure!
15. Lemmik jäätis?
Ben&Jerry Cookie Dough
16. Lemmik aforism?
"Kuku 9 korda, aga tõuse ülesse 10 korda"
17. Lemmik outfit?
Mustad teksad, valge T-särk, punased Doctor Martinsid ja nahktagi
18. Lemmik söögikoht?
Sushi Plaza
19. Lemmik koht, kuhu minna külla, mis asub linnast väljas?
Kallima vanaisa juures Kehalas või Raplas sõbranna juures.
20. Kassi või koera inimene?
Endal on kodus 2 kassi, aga koerad meeldivad mulle ka. Seega mõlemad!
21. Kui sa ei töötaks tulevikus raha saamise eesmärgil, siis mis sa teeksid?
Ma arvan, et töötaksin heameelega kodust, ükskõik mis tööd tehes. Siis oleks mul palju aega endale ning saaksin oma huvidega rohkem tegeleda.
22. Kui sa oleksid vihmasel pühapäeval kodus siis mis filmi sa vaataksid?
Star Is Born
23. Kas jääksid igaveseks oma kodulinna või lahkuksid sealt igaveseks?
Ma lahkuksin, maailmas on palju kohti, mida veel avastada tahan.
24. Kas su feedil on pigem kuulsuste või sõprade/tuttavate postitused?
Varem olid pigem võõrad kuulsused, kuid nüüd olen paljusid unfollowinud ja silma hoian peal 90% ainult tuttavatel.
25. Kas sa pigem oleksid alati aus või ei suudaks enda tundeid üldse väljendada?
100%  oleksin pigem aus!
26. Sinu meelest parim stiili ajastu?
Ma aastaga täiesti kindel ei ole, aga 1930 klassikaline stiil on mulle vägagi meelt mööda.
27. Mis arvad, mida kahetsed tulevikus, millega varem ei alustanud?
Kuigi see polnud minu teha, siis oleksin soovinud, et mu vanemad oleksid minuga väiksest peale rääkinud ka vene keeles, et see mul praegu soravam oleks.. ma ei oska seda peaaegu üldse.
28. Mis on parim ja halvim asi naine olemisel?
Parim: sul peab olema alati õigus.
Halvim: peab välimuse pärast tundma palju rohkem muret, kui mehed.
29. Millal aeg läheb kõige kiiremini ja millal kõige aeglasemini?
Kõige kiiremini: kui veedan aega oma kallimaga
Kõige aeglasemini: planku tehes
30. Mida sa pole kunagi suutnud väga hästi teha?
Öelda ausalt välja, mida ma arvan. Olen pigem selline keerutaja tüüp. 
31. Mis TV sari on su lemmik?
Kui ma olen aus, siis ma eriti telekat ei vaata, aga Keeping Up With The Kardashians on üks mida harva vaatan. 
32. Mis on suurim asi, mille elu on sulle õpetanud?
Ära usalda inimesi liiga kiiresti ja vahel peavad su eelarvamused paika.
33. Kes on kõige võimu soovivam inimene, keda sa tead?
Mu kallim
34.  Kui sa saaksid alati teada, kui keegi räägib sinust head või halba, kumba tahaksid teada?
Ainult head, sest mis ma selle negatiivsusega ikka teen :)
35. Millisest snäkist sul ei saa kunagi kõrini?
Viinamarjad
36. Mis imelikku lõhna sa tegelikult väga naudid?
Bensiin 
37. Mis on parim nõu, mis sulle antud on?
Ära püüa teha kõike palju vaid tee üksikuid asju täieliku pühendumusega
38. Mis on esimene asi, mida inimesed sinu kohta arvavad?
Väga palju arvatakse, et ma olen ülbe. Aga siis peale veidikest rääkimist inimeste arvamus muutub kardinaalselt. 
39. Milleks võiks sul rohkem aega olla? 
Mina arvan, et päevas on piisavalt tunde, et kõike teha. Tuleb lihtsalt võtta see aeg "kus pole justkui midagi teha" ning täita see tegevusega, milleks sul n.ö aega pole.
40. Mis äpp on su elu kõige enam muutnud?
Instagram, sest seal on mu blogi
41. Mis arvad raamatutest?
Imeline ajaveetmisviis ning arendab su sõnavara ja teadmisi.
42. Mis on sinu meelest suurim raha raiskamine?
Stiiliga kaasas käimine. Stiil muutub koguaeg, siis ostetakse aina uusi riideid, vanu enam ei kanta. Tuleks leida endale sobiv stiil ja sellele kindlaks jääda. 
43. Kus sulle meeldib jalutamas käia?
Tavaliselt kõnnin reisil olles hommikuti mereääres, kodus olles kevadel metsas.
44. Mis sa sooviksid, et inimesed rohkem õpiksid?
Kuidas tervislikult toituda.
45. Mis on su põhjus, miks hommikuti tõused?
Iga päev on uus võimalus teha tööd, et saavutada oma eesmärke!

Loodan, et sellises stiilis postitus meeldis teile ka!
Uute kirjutamisteni!


kolmapäev, 17. aprill 2019

Nii huvitav ikka, kuidas külgetõmbeseadus töötab. Mõtlesin täna jõusaalis, kõhtu treenides, et peaksin tegema postituse: milline on minu tavapärane argipäev. Peale trenni avan siis Instagrami ning mulle vaatab vastu FitLiisi video SAMAL TEEMAL! 
Nüüd loodan, et ta ei arva, et tema idee varastasin.. kuid ega igaühe päevaplaan ongi ju erinev!


Minu äratuskell heliseb tavaliselt kell 6, mis on täpselt 2 tundi enne kooli algust. Esimesena tõusen, ruloo ülesse ning liigun vannituppa. Pesen näo ja hambad, seejärel liigun tagasi oma tuppa. Ning poen uuesti teki alla- EI ma ei jää magama vaid hoopis võtan kätte hetkel käsiloleva raamatu ning veedan pool tundi lugedes. 
Umbkaudu 6:40 kirjutan märkmikusse mõned mõtted eesolevaks päevaks, peale seda lähen kööki hommikusööki valmistama. Hommikusöögi lõpetan 7:15. Siis on mul veidi aega, et vahetada riided, panna kokku trenniasjad ja haarata kaasa prepitud lõuna. 
7:35-40 istun oma valge poni (ehk rolleri) selga ja vuran kooli. Tunnid kestavad keskmiselt 8.-14/15:00. Koolis söön ka oma lõuna, neljandal vahetunnil kell 11:45.

Kooli lõppedes liigun tavaliselt otse trenni, aga kui vahest on lühem päev, siis enne trenni puhkan veidi kodus. Ainus erand on kolmapäev, siis olen ma 14:30-20 tööl- sel päeval ma tavaliselt trenni ei jõuagi- kuigi kevade tulekul olen ikka vahest peale tööd ka saali maandunud! :) 
Kuid ülejäänutel päevadel veedan trennis 1-1,5h olenevalt, mis trenni teen või kui palju mul tol päeval aega on. Enne trenni kell 15 söön ka kerge vahepala: kus on süsivesikuid ja rasvu, et mul oleks trennis palju energiat.
Olen leidnud enda jaoks, et tehes kiirema trenni, olen peale trenni väsinum ning trenn on palju intensiivsem. Trenni lõppedes käin pesus ning oleme tavaliselt kallimaga kokku leppinud, et kas sõidan talle külla või ootab ta mind juba Aqva ees. 
Ülejäänud pärastlõuna/õhtupooliku veedame tavaliselt koos. Umbes 18-19 söön päeva viimase toidukorra. Õhtul sõidan/või saadan ta enda juurest koju. Jällegi olenevalt päevast sätin 21-21:30 paiku magama- pesen näo ja hambad. Vahel, kui ma pole liiga väsinud, siis  loen mõne peatüki raamatust isegi õhtul. 
Ja siis ongi aeg minna unenägudemaale energiavarusid täiendama!Tundub ju täitsa tegusad päevad mul.. äkki mõtled, et kus on siis teleka vaatamine vms. Aga ausalt vaatan telekat võibolla 2x nädalas, kui sedagi. Kuidagi ei raatsi oma aega selle ees kulutada :)

Aga tänaseks ongi kõik! Kallid-paid! ja järgmise postituseni.
💖💖